December 30, 2012

Makeup tutorial

Długi czas temu obiecany tutorial makijażu. Ostatnio jak widać całkiem sporo tutaj piszę. Muszę z niechęcią przyznać, że mi się to spodobało, jedyne co boli to ilość tak naprawdę zainteresowanych moją działalnością tutaj. Nie narzekając więcej przechodzę do tutorialu.


1. Zakładamy soczewki (wedle uznania) i nakładamy bazę, ew. tak jak w moim przypadku podkład na całe okolice oczu. Moje soczewki: Big Eyes ColourVue - Sweet Honey.


2. Na całą powiekę nakładamy jasny brązowy cień, w zaznaczonym miejscu nakładamy ciemniejszy brązowy cień i lekko rozcieramy go na powiece. Użyte przeze mnie cienie: SENSIQUE, vollare.


3. Rysujemy czarnym eyelinerem cienką linię blisko linii rzęs tak, jak zaznaczone jest na zdjęciu. Rysujemy linię poza oko ciągnąc ją w dół. Tuszujemy mocno swoje rzęsy, opcjonalnie możemy przykleić sztuczne. Użyty eyeliner: wibo.


4. W miejscu zaznaczonym na zdjęciu nakładamy biały cień, najlepiej błyszczący.


5. Przyklejamy dolne rzęsy oraz w miejscu zaznaczonym powyżej rysujemy na linii wodnej kreskę czarną kredką bądź eyelinerem. Użyte przeze mnie rzęsy: ebay (jedynie fragmenty zaznaczone na czerwono).


Mam nadzieję, że tutorial jest jasny. Jeśli spróbujecie kiedyś makijażu dajcie znać i wrzućcie na blogi swoje zdjęcia :)

6 comments:

 1. Świetne. :D
  Kreska eyelinerem perfekcyjnie Ci wychodzi. *-* Zazdroszczę... Mi to zawsze się coś 'maźnie' nie tam gdzie powinno. ;/

  ReplyDelete
 2. Masz jednego obserwatora więcej,przepraszam najpierw zmieniam blogi i zapominam poddawać blogi które wcześniej obserwowałam.LAMO!Na 100% spróbuję makijaż i napiszę na blogu.^^

  ReplyDelete
 3. Cieszę się, że spodobało Ci się postowanie! :3 Z czasem na pewno obserwatorów przybędzie, tylko pisz jak najczęściej :) Tutorial jak zwykle bardzo fajny i przydatny, lubię ten makijaż jest taki delikatny, muszę sobie kupić takie dolne rzęsy :D

  ReplyDelete
 4. Make up naprawdę bardzo fajny i wszystko jest zrozumiałe, jeżeli chodzi o tutorial. :3 I różowe końcówki są mega.. ~~ Czekam na następną notkę. :3 I dziękuję, jeżeli chodzi o pomoc przy rozkręceniu bloga i oczywiście dziękuję za pracą nad moim blogiem, domyślam się, że to wcale nie jest takie łatwe.

  ReplyDelete
 5. Fajny tuto! Te rzęsy z ebaya, są dobre??

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ja je lubię, może nie wyglądają tak cudownie jak japońskich marek i są na odrobinę sztywnym paseczku, jednak są wygodne, nie wyglądają źle i są przede wszystkim tanie, więc nie jest ich za bardzo żal, gdy się rozerwą czy zniszczą.

   Delete