May 14, 2014

Shopping via Internet ☆

Hello sweet cookies! (・∀・)

As you can see I broke one's word, that I'll often write posts. But from now you can be sure that I'll add posts often. At least once a week, I promise. Even if I'll be tired or even exhausted. I'll try to find time for you, my lovely readers. Finally we have May and it's getting more and more warm. I decided to quit studies and go to work for few months. And in September I'll start the same studies but on first year again. It was hard decision but I don't have a choice.

Recently I ordered many things via Internet and a lot of this stuff finally came. I'm really happy ≧(´▽`)≦ Links to seller / auction under photos.

Black and white skeleton hands / Black and red devil horns / White t-shirt and top with ice cream / Phone case and tights / Lashes are from here and here ♥


Shorts: DIY / Tights: H&M / Shoes: DeeZee / T-shirt: Armani / Belt: local shop / Accessories: eBay

2 comments:

  1. Bardzo fajne rzeczy. :) Obyś coś znalazł odnośnie pracy, bo czasami trudno coś znaleźć. Niestety. A jak coś znajdziesz to za marną kasę... :( Nawet mój tato stwierdził, że jak na Warszawę to dużo nie zarabiam. Ale może akurat się uda. ^^ Jeżeli chodzi o studia to przykro. Ja jeszcze ewentualnie nad jakimiś kursami myślę, ale nie wiem czy mi się będzie chciało. Bo kiedyś rozmawiając z rodziną o pracy wyszło na to, że idąc na studia traci się aż pięć lat i jesteś do tyłu za tymi, którzy poszli do pracy od razu po liceum czy technikum.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ja będę robił kursy makijażu etc. i najchętniej znalazłbym pracę w jakiejś drogerii, Rossmann, hebe czy Natura, bo to mi pomoże w przyszłości, znajomość kosmetyków, trendów itp. Albo w sklepach z ubraniami, butikach, zwykłych sieciówkach typu CROPP czy H&M choć zdecydowanie bardziej wolałbym drogerię. Ja na dodatek mam zawalony kolejny rok studiów, sama wiesz dlaczego.. Ale jesteśmy dobrej myśli. Wszystko może się ułożyć :3

      Delete