April 15, 2013

Liebster Blog Award, part III

Otrzymałem kolejną nominację, tym razem od uroczej Karin. Nie przedłużając jakimś nudnym wstępem przejdę od razu do pytań, później może dodam jeszcze kilka słów od siebie. Zasady, moje pytania, nominowane osoby - tutaj. :)

1. Jaką postacią z anime chciałbyś/chciałabyś być? Akashi Seijuurou.

2. Jaką magiczną moc chciałbyś/chciałabyś posiadać? Mówiłem kiedyś, że teleportacja. Mogę się nawet tłuc polskimi pociągami, busami, płacić za bilety lotnicze, byleby móc dowolnie zmieniać swój wygląd. Nie tylko kolor oczu i włosów, chodzi o coś więcej, zmianę długości włosów i paznokci, zmianę kształtu nosa i oczu, kości policzkowych, zmianę płci, postarzenie się, odmłodzenie. Byłoby super! Żadnych wigów, soczewek do cosplayów.

3. Kosmetyk, bez którego nie wyobrażasz sobie życia? Podkład.

4. Ulubiony zapach? Ogniska, świeżo skoszonej trawy, męskich perfum, prania, lata, róż, truskawek.

5. Imię ukochanej zabawki z dzieciństwa? Nie miałem zwyczaju nadawać imion zabawkom. Jedyne co przychodzi mi do głowy do 'Myszka Miki' ale to nawet nie było imię, to po prostu była Myszka Miki. Może powiem zatem, jakie były moje ulubione zabawki; klocki Lego, samochodziki, zabawkowy garaż (miał nawet windę i małą stację benzynową!), mata z narysowanymi ulicami i parkingiem, pistolety na wodę, lalki Barbie (lubiłem wiązać sznurówki, zawiązywać lalkom w pasie i zrzucać je z łóżka piętrowego, z drzewa, ewentualnie przez okno). I chyba tyle.

6. Jaka była/jest najstraszniejsza postać bajkowa? Hatifnatowie z Muminków.

7. Ulubiony gatunek filmowy? Sensacyjne, komedie, sci-fi, fantasy, kryminalne, horrory. I czasami komedie romantyczne/romanse. Ale właściwie to lubię ze dwa, trzy takie filmy.

8. Jakie zwierzę chciałbyś/chciałabyś mieć? Koty, króliczki, może pieska, aligatora, czerwoną pandę, szynszylę.

9. Ulubiona piosenka/ulubione piosenki? Wszystkie od Hurts; LemON - Napraw, Będę z Tobą; Ola - Obok mnie; Kansas - Carry on Wayward Son; Innerpartysystem - Don't Stop. I wiele, wiele, NAPRAWDĘ WIELE innych.

10. Co sądzisz o Internecie? Jest zajebisty.

11. Kim chciałbyś/chciałabyś być jeżeli miałbyś/miałabyś nieograniczone środki materialne i nieograniczoną wiedzę? Modelem w LA albo projektantem mody w LA.

I koniec. Było mi bardzo miło odpowiedzieć znów na pytania. Jeśli macie jeszcze jakieś to zapraszam na mojego aska, gdzie możecie pytać o wszystko. Poniżej makijaż z ostatniego piątku oraz outfit z piątku i soboty  :)


1 comment:

  1. dziękuje ślicznie za odpowiedzi :)

    i jak zawsze masz idealnie boski make-up *.*

    ReplyDelete